Svet obkladov v pohybe

V tejto sekcii nájdete množstvo zaujímavých videí s ukážkami našej práce, postupov, materiálov, či dizajnových noviniek. Prostredie, v ktorom sa budete cítiť ako doma, si môžete pozrieť priamo na svojej obrazovke. Naše obklady nestačí vidieť – musíte ich cítiť, počuť a dotknúť sa ich.

V prípade, že si chcete pozrieť ešte viac našich videí plných fascinujúcich nápadov, zaregistrujte sa na našom webe. Získate tak možnosť ponoriť sa do ďalších, úžasne spracovaných scenárov predstavujúcich naše ďalšie produkty a budete mať k dispozícii oveľa väčší obsah.

Inovatívna činnosť vyžaduje vždy nové nápady a zaujímavých kreatívnych ľudí.

Ak pracujete v oblasti, ktorá nás spája, radi využívate moderné technológie, obľubujete eleganciu a štýl, či sa zaujímate o trvalo udržateľné riešenia, ste naším potenciálnym partnerom.

Pravidelne vyhľadávame nových partnerov, predajcov keramických obkladov, nové tváre z oblasti architektúry i dizajnu, kuchynské a krbové štúdiá, ale aj manuálne zručných obkladačov, kamenárov a stavebné firmy. V prípade, že vás naša práca zaujala a myslíte si, že máte čo ponúknuť, zaregistrujte sa na našom webe prostredníctvom krátkeho formulára a staňte sa aj vy súčasťou našej komunity.

Radi spoznáme každého potenciálneho partnera a vytvoríme s vami spoluprácu, ktorá povedie k obojstrannému prospechu!

Ponuka spolupráce