LAMINAM

Mladý taliansky výrobca LAMINAM sa preslávil víziou výroby najväčších a najtenších keramických dosiek na svete, ktorá vyniká špičkovými vlastnosťami a širokým využitím. Vďaka prevratnej inovatívnej technológii uzrela svetlo sveta keramická platňa s hrúbkou len 3 mm a výrazne zmenila systém a možnosti realizácie v architektúre vôbec.

Keramické dosky LAMINAM ponúkajú úplne nové poňatie plochy s univerzálnou hodnotou a všestrannosťou. Vnáša tak nový smer do oblasti architektúry, bytového dizajnu a stavebníctva. LAMINAM je značkou pre keramický obklad a dlažbu s vysokou technologickou a estetickou kvalitou. Umožňuje flexibilné riešenie aj v oblastiach, kde to doteraz nebolo možné.

Naši spokojní zákazníci

Inovatívna činnosť vyžaduje vždy nové nápady a zaujímavých kreatívnych ľudí.

Ak pracujete v oblasti, ktorá nás spája, radi využívate moderné technológie, obľubujete eleganciu a štýl, či sa zaujímate o trvalo udržateľné riešenia, ste naším potenciálnym partnerom.

Pravidelne vyhľadávame nových partnerov, predajcov keramických obkladov, nové tváre z oblasti architektúry i dizajnu, kuchynské a krbové štúdiá, ale aj manuálne zručných obkladačov, kamenárov a stavebné firmy. V prípade, že vás naša práca zaujala a myslíte si, že máte čo ponúknuť, zaregistrujte sa na našom webe prostredníctvom krátkeho formulára a staňte sa aj vy súčasťou našej komunity.

Radi spoznáme každého potenciálneho partnera a vytvoríme s vami spoluprácu, ktorá povedie k obojstrannému prospechu!

Ponuka spolupráce