Veľkoformátové ultratenké keramické obklady na nábytok

Vďaka svojim technickým vlastnostiam a jednoduchosti, s ktorou sa dajú spracovať, sú dosky Laminam dôležitým nástrojom na prispôsobenie interiérových prostredí a prvkov nábytkového zariadenia. Veľký rozmer, ruka v ruke s nízkou váhou, ktorá vyplýva z redukovanej hrúbky, robia LAMINAM ideálnym pre obkladanie kuchýň, plôch nad výlevkami, pracovných dosiek, priečok a nábytku, šatníkov, stolov a ľubovoľných iných plôch.

Jemný, očarujúci vzhľad povrchových úprav je akousi „pokožkou“ dosiek Laminam: odolávajú rázom, škrabancom, odpudzujú vodu a olej, odolávajú kyselinám, ultrafialovým lúčom, povrchy dosiek Laminam sú dostupné v rôznych farbách, ktoré ani v priebehu času nevyblednú. Jednoducho sa čistia a sú hygienické, pretože sú neabsorbujúce, dosky sú z prírodného materiálu a neobsahujú toxické látky.

Hygienický povrch keramických dosiek Laminam je vhodný pre oblasti prípravy potravín, pretože neuvoľňujú rozpustné prvky. Neumožňuje vznik plesní, baktérií a húb. Farby zostávajú stabilné aj po častom čistení.